• 03lip
      • 10lip
          • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 23 czerwca 2023 roku pożegnaliśmy się z rokiem szkolnym 2022/2023. Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Rzepka uroczyście przywitała zebranych uczniów i rodziców, następnie wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa i nagrody książkowe najlepszym uczniom, a także absolwentom klasy ósmej. Pani Dyrektor oraz wychowawczyni klasy ósmej Pani Anita Pellowska złożyły podziękowania dla rodziców, którzy przez osiem lat nauki swoich dzieci, wspierali działania całej naszej społeczności uczniowskiej, służyli radą i pomocą w pracy dydaktyczno – wychowawczej. Podziękowanie i wyrazy wdzięczności otrzymali również Państwo Dorota i Sławomir Pranczke, a także Sandra i Marcin Siroccy za ogromne zaangażowanie i bezinteresowną pomoc na rzecz szkoły w roku szkolnym 2022/2023. Następnie Pani Justyna Pranszke, nauczycielka języka kaszubskiego nagrodziła absolwenta ósmej klasy Rafała Marszała, który przez cały okres edukacji w szkole podstawowej wyróżnił się wiedzą, umiejętnościami i sukcesami w edukacji języka kaszubskiego. Na koniec uroczystości Pan Tomasza Stein, nauczyciel wychowania fizycznego wręczył uczniom medale i puchary za zdobyte osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, spokojnych, pełnych wrażeń, niezapomnianych i bezpiecznych wakacji, a wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

DO ZOBACZENIA!!!