Witajcie w naszej bajce!
Dzisiejszy Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął pod hasłem „Witajcie w naszej bajce” i był prawdziwie magiczny!
Już od samego rana szkolne korytarze i boiska zapełniły się niezwykłymi postaciami z bajek. Kreatywne stroje naszych uczniów zachwycały wszystkich i sprawiły, że na jeden dzień przenieśliśmy się do świata wyobraźni.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji:
dmuchańce,
występy uczniów,
kiełbaski z grilla,
wata cukrowa i słodki poczęstunek,
spotkanie z Policją i możliwość zwiedzania radiowozów,
prezentacja wozów strażackich i sprzętu ratowniczego,
a na zakończenie – uwielbiane przez wszystkich Piana Party, przygotowane przez naszych strażaków!
Szczególnym momentem było także wręczenie przez funkcjonariuszy Policji kart rowerowych uczniom, którzy pomyślnie zdali egzamin. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym rowerzystom!
Był to dzień pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.
Serdecznie dziękujemy Panu Ryszardowi Kalkowskiemu- Wójtowi Gmina Szemud za obecność oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego święta:
współorganizatorowi Stowarzyszenie Razem dla Kaszub,
Rada Rodziców wraz z rodzicami,
KGW Szemudzka Huta,
ZuBla Dance,
Katarzyna Tańska,
Justyna Kruszyńska-Bojka (Ambasador FLP),
Sołtys wsi Jeleńska Huta wraz z Radą Sołecką,
Radny Gminy Szemud Dariusz Pyż,
GPK Szemud,
Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie,
Ochotnicza Straż Pożarna w Szemudzie,
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
Komisariat Policji w Szemudzie,
nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, którzy aktywnie wspierali przygotowanie wydarzenia.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy wspólnie stworzyć dzieciom dzień pełen niezapomnianych wrażeń.
Dziecięca radość jest najpiękniejszą nagrodą – a dziś nie brakowało jej ani przez chwilę!