• 30sty
      • 26sty
          • Rekrutacja 2024/25

Urząd Gminy w Szemudzie ogłosił kryteria i terminy oraz wzór wniosku w sprawie postępowania rekrutacyjnego do oddziałów wychowania przedszkolnego w szkole podstawowej oraz harmonogram postępowania rekrutacyjnego do I klasy (dotyczy uczniów spoza obwodów).

Więcej informacji w zakładce Ważne informacje -> Rekrutacja.

Wnioski można składać od 19.02.2024.

• 24sty
          • Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia w progach naszej szkoły zagościli wspaniali goście- Babcie i Dziadkowie, dla których ich wnuczęta przygotowały życzenia w formie montażu słowno- muzycznego.

Licznie zgromadzone grono nestorów ze wzruszeniem obserwowało spektakl, nad scenariuszem którego pracowały wychowawczynie- p. Arleta Bieszk, Joanna Stein oraz Paulina Dembik.

Zwieńczeniem święta był poczęstunek dla gości i naszych maluszków oraz ploteczki w sympatycznym gronie.

• 08sty
          • Święto Trzech Króli

Dnia 06.01.2024r zgodnie z kaszubska tradycją uczniowie naszej szkoły chodzili po domach w  Jeleńskiej Hucie przebrani za Trzech Króli, jeden z gwiazdą, drugi z szopką, trzeci z puszką do której mieszkańcy wrzucali pieniążki za piękne kolędowanie. Królom towarzyszyły też dzieci, które chętnie wędrowały i śpiewały od domu do domu swoich bliskich i sąsiadów.

• 04sty