• Lista uczniów przyjętych

Szanowni Rodzice! Zgodnie z postępowaniem rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025 informujemy, że w szkole na tablicy ogłoszeń zostały podane do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej.
    • Witamy na naszej stronie

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania. Prosimy także o wszelkie uwagi, te krytyczne także, by dla Was stać się jeszcze lepszymi.
    • Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Kamil Richter, uczeń klasy VII naszej szkoły, otrzymał Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. W piątkowe przedpołudnie 6 października br. w hali sportowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie odbyło się wręczenie stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego dla najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych powiatu wejherowskiego i puckiego. Stypendia wręczał marszałek Miecz

Sobota 04.05.2024